Objednávka publikací Musea Fotoateliér Seidel

Objednávám


Poutavé i srdceryvné příběhy lidí a míst, která jsou dnes mnohdy nepřístupná za hranicemi vojenského prostoru nebo již zcela zmizela.

590 Kč / kus


Vyprávění o městě, jehož podobu sice zná celý svět, ale jehož příběh z doby před pouhou stovkou let téměř zmizel z paměti…

590 Kč / kus


Na 260 stran, na 300 (často dosud nepublikovaných) fotografií z let 1870–2017, velkoformátové panoramatické snímky z minulého století, precizní letecké záběry ze současnosti.

590 Kč / kus


Kniha ukazuje zmizelou podobu Vltavy a dávné šumavské přírody, měst a obcí na území dnešního Lipenska před výstavbou přehrady.

590 Kč / kus


499 Kč / kus


Kalendář na rok 2022 je přímo propojený s nejnovějším přírůstkem do edice Seidelova Šumava – Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy. Naleznete v něm ty nejkrásnější snímky z Fotoateliéru Seidel, jež ukazují poetický i drsný kraj pod Knížecím stolcem.

179 Kč / kus


Kalendář připravený Museem Fotoateliér Seidel pro rok 2021 přináší barevné snímky staré Šumavy z roku 1910 pořízené unikátní technikou autochromu.

49 Kč / kus

SLEVA
V případě zakoupení 2 či více publikací z edice Seidelova Šumava (Lipno – krajina pod hladinou, Šumava – krajina pod sněhem, Krumlov – město pod věží nebo Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy) – cena 500,- Kč vč. DPH za 1 ks. Sleva platí pouze při objednávce z rezervačního formuláře (v poznámce uveďte chci slevu) a na pokladně Musea Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově.


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Museum Fotoatelier Seidel