Český Krumlov za starých časů

hry

Cena: 80 Kč/žák

prohloubení znalostí o Českém Krumlově, vlastivěda

Třída bude mít společné promítání, po němž bude rozdělena na skupiny, které se vystřídají ve fotokomoře. Promítání snímků zámku a věže v Českém Krumlově i dalších dominant města a okolí, srovnání podoby zdejších staveb v různých dobách.

Krumlovští obyvatelé v databance Musea Fotoateliéru Seidel, první krumlovské slavnosti a jejich postavy, řemesla a živnosti. Děti si zahrají krumlovské pexeso či puzzle.

Fotokomora: Ukázka vyvolání černobílé fotografie Českého Krumlova, děti si vyzkouší udělat fotogram.
Žáci si odnesou fotogram, který si ve dvojici vyrobí ve fotokomoře, a pohlednici.

Český Krumlov za starých časů - školní program pro 3. a 4. třídu, Museum Fotoatelier SeidelČeský Krumlov za starých časů - školní program pro 3. a 4. třídu, Museum Fotoatelier SeidelČeský Krumlov za starých časů - školní program pro 3. a 4. třídu, Museum Fotoatelier Seidel