Jak se fotografovalo před sto lety

fotografování ve více než sto let starém ateliéru

prohlídka muzea

práce v temné komoře nebo psaní pohlednic

Celoročně nabízíme pro všechny třídy (i v angličtině a němčině)
interaktivní prohlídka musea

Návštěvníci poznají jedinečný a více než stoletý fotografický ateliér, uvidí film o životě a díle rodiny Seidelovy, zjistí, že 3D technologii znali lidé už před 100 lety.

Děti poznají práci v temné komoře a samy si vyzkouší, jak se dříve vyvolávaly fotografie „mokrou cestou“ – vyrobí si vlastní fotogram nebo nazvětšují negativ, či napíšou pohlednici z Krumlova „postaru“ – tuší a redisperem.

Každý si odnese na památku fotografii třídy ve formátu 10 x 15 cm a pohlednici nebo fotogram do skupinky.

Jak se fotografovalo před sto lety - školní program pro všechny třídy (i v AJ a NJ), Museum Fotoatelier Seidel Český KrumlovJak se fotografovalo před sto lety - školní program pro všechny třídy (i v AJ a NJ), Museum Fotoatelier Seidel Český KrumlovJak se fotografovalo před sto lety - školní program pro všechny třídy (i v AJ a NJ), Museum Fotoatelier Seidel Český Krumlov