Objednávka publikací Musea Fotoateliér Seidel

Objednávám


Poutavé i srdceryvné příběhy lidí a míst, která jsou dnes mnohdy nepřístupná za hranicemi vojenského prostoru nebo již zcela zmizela.

590 Kč / kus


Vyprávění o městě, jehož podobu sice zná celý svět, ale jehož příběh z doby před pouhou stovkou let téměř zmizel z paměti…

672 Kč / kus


Horské samoty zaváté sněhem, dramatické lidské příběhy, zimní svátky, tradice a obyčeje, tradiční zimní výroba dřevěných předmětů, saní, lyží i umrlčích prken. Na dobových fotografiích je zachycena zasněžená tvář šumavské krajiny, jejích horských vrcholů I život lidí v závěru 19. a v první polovině 20. století.

590 Kč / kus


Ukazuje zmizelou podobu Vltavy, dávné šumavské přírody, měst i obcí, stejně jako portréty lidí, již žili na území dnešního Lipenska před výstavbou přehrady.

660 Kč / kus


499 Kč / kus


Kalendář na rok 2022 je přímo propojený s nejnovějším přírůstkem do edice Seidelova Šumava – Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy. Naleznete v něm ty nejkrásnější snímky z Fotoateliéru Seidel, jež ukazují poetický i drsný kraj pod Knížecím stolcem.

49 Kč / kus


Kalendář připravený Museem Fotoateliér Seidel pro rok 2021 přináší barevné snímky staré Šumavy z roku 1910 pořízené unikátní technikou autochromu.

49 Kč / kus

SLEVA
V případě zakoupení 2 či více publikací z edice Seidelova Šumava (Lipno – krajina pod hladinou, Šumava – krajina pod sněhem, Krumlov – město pod věží nebo Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy) – cena 500,- Kč vč. DPH za 1 ks. Sleva platí pouze při objednávce z rezervačního formuláře (v poznámce uveďte chci slevu) a na pokladně Musea Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově.


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Museum Fotoatelier Seidel