První setkání u Seidelů

První seznámení s Fotoateliérem Seidel

Společný snímek třídy

společné fotografování + prohlídka

Společné fotografování třídy v námořnických kostýmech a s retro doplňky (pro větší komfort návštěvníků a urychlení akce doporučujeme přijít ve vlastních bílých tričkách).

První seznámení s fotoateliérem – významnou krumlovskou památkou, s interiéry musea a zahradou. Vysvětlení vzácnosti tohoto „krumlovského pokladu“. Prohlídka s důrazem na dětství Seidelových synů, ukázky dobových hraček a her či starých učebních pomůcek.

Každý žák dostane fotografii třídy ve formátu 10 x 15 cm, popř. je možné doobjednat i další formáty tisku v ozdobném kartonu či rámu (dle aktuálního ceníku).

První setkání u Seidelů - školní program pro 1. a 2. třídu, Museum Fotoatelier Seidel Český KrumlovPrvní setkání u Seidelů - školní program pro 1. a 2. třídu, Museum Fotoatelier Seidel Český Krumlov