První setkání u Seidelů

První seznámení s fotoateliérem – významnou krumlovskou památkou, s interiéry muzea a zahradou. Vysvětlení vzácnosti tohoto ​„krumlovského pokladu“. Prohlídka s důrazem na dětství Seidelových synů, ukázky dobových hraček a her či starých učebních pomůcek.

První setkání u Seidelů - školní program pro 1. a 2. třídu, Museum Fotoatelier Seidel Český Krumlov

Společné fotografování třídy v námořnických kostýmech a s retro doplňky. (Pro větší komfort návštěvníků a urychlení akce doporučujeme přijít ve vlastních bílých tričkách.)

Každý žák dostane fotografii třídy ve formátu 13 x 18 cm, popř. je možné doobjednat i další formáty tisku v ozdobném kartonu či rámu (dle aktuálního ceníku).